Krajalnica do lososia

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i długie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy i delikatne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie wykonywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasie Krajalnica została przeprowadzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i produkcję maszyny. Materiały z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały stworzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica istnieje więcej zaopatrzona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego ale jak znajduje się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w sytuacji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.